Серед безлічі наук, які ви вивчаєте в школі, є одна, що з давніх давен пов'язана з магією, але, разом з тим, це наука про життя. Всюди, куди б ми не глянули, нас оточують предмети та вироби, виготовлені з речовин і матеріалів, добутих на хімічних та споріднених підприємствах з використанням хімічних процесів. Одяг, взуття, посуд, парфуми, ліки – все це результати практичного застосування хімії. Щоденно людина стикається не тільки з речовинами і матеріалами, а й з хімічними реакціями: коли вмивається з милом, готує страви, п'є чай з лимоном, пере одяг тощо. Щоб речовини і хімічні реакції , якими ви користуєтесь, приносили користь, треба опанувати хімічні знання.
    Хімія досліджує багато різних речовин, вивчає їхній склад, властивості, здійснює перетворення одних речовин на інші. Хімія розкриває свої таємниці всім, хто цікавиться нею і прагне її зрозуміти. Ця наука має свої закони, логіку, мову. Хімія допоможе вам набути навичок експериментування, сприятиме розширенню світогляду. Багато з того, про що дізнаєтесь під час уроків, знадобиться вам у житті. Сподіваюся, що ви полюбите хімію. Бажаю успіхів!

Курс розрахований на учнів 8-х класів, що навчаються за системою "Перевернутий клас". В курсі представлено теоретичний блок (основні терміни та поняття), відеоматеріали, посилання на інтерактивні ігри за темою, тестовий контроль.